Wiosenny look 2021: 9 biżuterii i tyle samo świeżych trendów w garderobie na nadchodzący sezon

Udostępnij

 • Lekcja geometrii
 • Wybory dotyczące asymetrii
 • Jeden na jednego
 • Podróż morska
 • Mój klejnot
 • Logomania
 • Chunga Chunga
 • Dbałość o strukturę
 • Reakcja łańcuchowa
 • Tylko to, co najlepsze: 9 najmodniejszych wiosennych stylizacji i kombinacji

Ostatnio, trendy stały się nieco ostrożną opowieścią. Opinia publiczna coraz bardziej przekonuje się, że ubrania i akcesoria, którym nadano status "najnowocześniejszych", są niczym więcej niż marketingowym haczykiem, który naiwni konsumenci łykają niemal natychmiast. I wszystko byłoby w porządku, ale konsumpcjonizm nie jest już eko (zresztą nigdy nie był, nikt wcześniej nie zwracał na to uwagi), co oznacza, że kupowanie co sezon nowych ubrań nie jest komiczne i modne. Zredagowany przez Gold.ua Redakcja "Gold ua" aktywnie wspiera związek i zachęca swoich czytelników do zmniejszenia liczby zakupionych artykułów, jeśli nie ma pilnej potrzeby. Abyś nie czuł się pozbawiony, oferujemy Ci najnowsze i najbardziej istotne informacje na temat trendy w biżuterii na rok 2021A żeby przygotować się na nową wiosnę, oto co powinieneś zrobić.

Lekcja geometrii

Skup się: Myriam Soseilos

Aby powiedzieć, że Biżuteria и biżuteria geometryczne kształty są nowe to jak kłamstwo. Już od sezonu nosimy geometryczne wisiorki i zawieszki. A one, podobnie jak dżinsy, nigdy nie przestają być aktualne. Cóż, z taką długowiecznością w świecie mody też trzeba się liczyć. A więc rozumiesz: jeśli w Twojej kolekcji biżuterii znajduje się biżuteria z rozpoznawalnymi geometrycznymi kształtami, nie wahaj się jej odłożyć na bok: jest ona nadal w szczytowym okresie fali trendów. Na wiosnę i lato 2021 roku, to jest. Jaka będzie przyszłość, tego nikt nie wie, ale w międzyczasie noś je śmiało i z dumą.

Przy okazji. Tej wiosny uzupełnieniem geometrycznej linii biżuterii będą dodatki w formie ciał niebieskich. Na przykład kolczyki w kształcie gwiazd lub wisiorki w kształcie księżyca lub słońca. Mistrzowie starożytności inspirowali się ciałami niebieskimi, tworząc niewyobrażalne dla tamtych czasów arcydzieła. A współcześni projektanci postanowili powtórzyć triumf swoich poprzedników i po raz kolejny uczynić z dziewczyny pana i boginię, która nosi na głowie zarówno księżyc, jak i gwiazdy.

Asymetria opcjonalna

Punkt odniesienia: Miu Miu

Jeśli jesteś typem osoby, która nigdy nie przegapiła zadania z gwiazdką w szkole (dla najmądrzejszych i najbardziej zaawansowanych), oto kolejna propozycja dla Ciebie: biżuteria asymetryczna. Wiosna 2021 r. Wiosna 2021 roku również będzie pod ich znakiem. Kilka marek, od Miu Miu do No. 21, wypuściło fajne kolekcje asymetrycznej biżuterii, której wyrafinowanie opiera się na ich wizualnej sprzeczności.

Przy okazji. Przekształcenie zwykłego kolczyka w asymetryczny jest bardzo proste. Nie musisz nosić kolczyka w parze z innym kolczykiem, możesz to zrobić samodzielnie: załóż go do prawego lub lewego ucha.

Jeden na jednego

Punkt orientacyjny: Fendi

Trend na kolczyki mono wynika płynnie i logicznie z panującej mody na asymetrię. Jeden kolczyk w każdym uchu jest nadal nie tylko możliwy, ale wręcz konieczny. Nie, nie tak: jest to niezbędne, jeśli mówimy o zapalonej fashionistce, która uważnie śledzi wszystkie aktualne trendy i chętnie włącza je do swoich własnych strojów.

Przy okazji. Wybierając kolczyk mono do kolejnego efektownego wizerunku, należy pamiętać, że powinien on być dość zauważalny. Zwykły kolczyk z angielskim zapięciem, którego długość nie przekracza jednego centymetra, nie będzie odpowiedni do takich celów. Opcją korzystną dla obu stron jest użycie kolczyków w stylizacji. Żyrandol jest również świetnym posunięciem, ale jest to raczej opcja na wieczorne wyjście. Dzień shandelier w uchu będzie wyglądać zbyt wiele i będzie tylko przeciążyć swój mistrzowsko tkane obrazu.

Nautyczna podróż

Punkt odniesienia: Krizia

Miniony rok okazał się wyjątkowo skąpy pod względem podróżniczym. Najlepsi światowi blogerzy, przestrzegając zasad kwarantanny, coraz częściej nadawali z własnych domów. Najbardziej odważni z nas mogli uciec tylko do Turcji i Egiptu, kurortów, które byłyby otwarte w każdych okolicznościach dla zysków finansowych. Być może dlatego znani projektanci zlitowali się nad nami i ogłosili motywy żeglarskie jednym z głównych trendów nadchodzącego sezonu wiosenno-letniego. No, żebyśmy chociaż trochę zbliżyli się do morza. Przynajmniej psychicznie.

Przy okazji. Jeśli nie ma pragnienia, aby wydać pieniądze na drogie rafia choker La Double J, a następnie zapomnij o tym. Przeszukaj szuflady biurka lub wazony na parapecie. Jesteśmy pewni, że masz gdzieś kamyczki z dziurkami, muszelki przywiezione z Oceanu Indyjskiego, a nawet koralowce, których pełno na plażach Dubaju. Wszystkie te naturalne materiały mogą (a nawet powinny) być bezpiecznie wykorzystywane do tworzenia "morskiej" biżuterii. Weź pod uwagę opisane trendy w biżuterii. Bez względu na wszystko: po prostu kopiuj akcesoria znanych marek - tak bardzo, jak to tylko możliwe. Nikt nie będzie Cię za to oceniał, a Ty będziesz wyglądać najlepiej.

Mój klejnot.

Punkt orientacyjny: Simone Rocha.

Jeśli modny jest motyw żeglarski, to oczywiste jest, że modne są również perły. Przynajmniej przez najbliższe sześć miesięcy. Ta żeglarska matematyka jest naprawdę dość prosta: perły i muszle to ten sam rodzaj materiału. Nie wahaj się więc przyozdobić się najbardziej wyszukanymi produktami z pereł naturalnych lub syntetycznych. Kształt koralików może być dowolny. Najlepiej, aby przypominały one naturalne kształty: chropowate, poszarpane, faliste. Dobrym pomysłem są też wyrafinowane, gładkie koraliki o wyrazistym zarysie. Tworzenie modnych strojów wygląda świetnie z kawałkami, które zawierają kombinację przetworzonych i nieobrobionych pereł. Są w nich akcesoria niektóre znak towarowy styl i szczególny urok, wiesz.

A także, biorąc pod uwagę wspomniane wcześniej trendy mody w biżuterii opisane powyżej.Ponadto, biorąc pod uwagę powyższe trendy w biżuterii, należy logicznie wyciągnąć wniosek, że kolczyki z perłami są przydatne nie tylko jako para, ale również samodzielnie lub w połączeniu z kolczykami z innych zestawów ubrań. Aby osiągnąć harmonię wystarczy mieć ten sam kształt i włączyć koraliki z masy perłowej.

Przy okazji. Jeżeli zbliża się huczna impreza wieczorna, zrezygnuj z tej fryzury. Zamiast tego, ozdób swoje włosy siatką z pereł, jak w kolekcji. Simone Rocha. Perłowe misteria są tak ładne i wyrafinowane, że nawet mała czarna sukienka i brak jakiegokolwiek makijażu nie wpłyną na Twój oszałamiający wygląd osiągnięty dzięki obecności pereł we włosach.

Logomania

Punkt odniesienia: Prada

Jeszcze kilka sezonów temu można było nosić koszulki i czapki z logo producenta. Zwłaszcza jeśli producent był wszechobecny, a odzież jego produkcji kosztowała co najmniej kilkaset funtów.

Dziś wydaje się, że markowe symbole na ubraniach odeszły już do lamusa. Ale nie dlatego, że to już nie jest modne. Tylko, że one wyemigrowały do biżuterii. Szczególnie w broszkach i kolczykach. Najnowsza kolekcja domu mody Prada jest tego najlepszym dowodem. Projektanci zastosowali minimalną ilość biżuterii. A te, które ostatecznie dostąpiły zaszczytu znalezienia się na podium, to kolczyki mono z logo marki.

Przy okazji. Nie tylko kolczyki z logo, ale także broszki z logo, w tym tekstylne broszki przypominające naszywki, są nadal bardzo aktualne. Kilka takich dodatków na klapie marynarki lub na brzegu czarnego płaszcza i jesteś wiosenną królową trendów.

Chunga-chunga

Punkt odniesienia: Harwell Godfrey

Wielobarwne koraliki już od dawna nie są niczym więcej niż elementem dziecięcej garderoby. To już trzyletnia dziewczynka z dwoma pszenicznymi kucykami może wyglądać śmiesznie w takiej biżuterii. A szanująca się dama nie może nawet stanąć obok takiego "klucznika". Nie zdziw się, że czytamy w twoich myślach. W istocie, my sami przez długi czas myśleliśmy tak samo. Dopóki świat nie poznał biżuterii Harwell Godfrey.

Prace, o których zrobiło się głośno dzięki portalowi społecznościowemu Instagram, przypominają dziecięce rękodzieła. Wydają się być zrobione z tego, co znaleziono na dnie koszyka z zabawkami: kamyków, różnokolorowego szkła, koralików, paciorków i masy perłowej, przypominającej pazury małego wombata.

Przy okazji. Wielobarwne koraliki zaskakująco dobrze łączą się zarówno z infantylnymi sukienkami, jak i z surowym biznesowym dress codem, utrzymanym w nudnych, a czasem wręcz bezosobowych barwach. Biżuteria taka jak akcesoria Harwell Godfrey to unikalny sposób na dodanie lekkiej atmosfery rejsu statkiem wycieczkowym do Twojego dnia pracy. Ale uważaj, aby nie pomylić swojego pragnienia na kolejny orzeźwiający koktajl z potrzebą zwrócenia się do raportu finansowego z zeszłego miesiąca, ponieważ istnieje ryzyko z tym związane.

Dbałość o strukturę

Punkt odniesienia: JW Anderson

Strukturalne kolczyki również nie są nowością. Przez długi czas, te piękności były wyłącznie istotne na czerwonych dywanach międzynarodowych nagród muzycznych i festiwali filmowych. Jednak era konferencji Zoom wprowadziła zmiany. Kiedy Twoi rozmówcy widzą tylko górną część Twojego ciała, aż do linii dekoltu, musisz wymyślić coś, co urozmaici Twój internetowy strój. Możliwości wyboru są ściśle ograniczone. Nadmierny makijaż nie wchodzi w grę. Ale kolczyki z efektownym wzorem są właśnie tym, co zalecił lekarz.

Marka JW Anderson zaproponowała dziewczynom czekającym na wiosnę, aby przymierzyły opalizujące stroje, które jak magnes przyciągają spojrzenia innych. Najnowsza kolekcja rzeźbiarskich złotych kolczyków Colville'a to hołd złożony miłośnikom złocenia.

Przy okazji. Kolejną opcją monochromatyczną jest kolczyk w kształcie rzeźby. Jednak używając takich akcesoriów do tworzenia stylizacji treningowych, należy zachować ostrożność. Tutaj ważne jest, aby nie przesadzić i nie podkręcić jasności do maksimum. W stylizacji typu zoom może być tylko jeden akcent. Jeśli planujesz makijaż, postaw na proste, rzeźbiarskie kolczyki. Jeśli planujesz wyjść do sieci bez makijażu, zadbaj o to, by Twoje włosy nie dysonowały z biżuterią.

Reakcja łańcuchowa

Odnośnik: Victoria Beckham

Zresztą marka Victoria Beckham nie jest jedyną, która jako znak rozpoznawczy swoich wiosennych kolekcji wybrała masywne łańcuchy. Można śmiało postawić Givenchy i Dolce & Gabbana na tym samym poziomie. Reakcja łańcuchowa projektantów jest taka sama, ale łańcuchy są różne. I to jest fajne.

Najbardziej zapadł w pamięć ogromny łańcuch zwieńczony pierścieniem z mosiądzu autorstwa Victorii Beckham. Najwyraźniej powodem jest mistrzowskie oddanie trendu. Akcesorium tak duże, że po prostu nie sposób go nie zauważyć. Noszenie, jak twierdzą, jest dość łatwe, gdyż łańcuszek jest pusty w środku. Ale jego waga jest z pewnością godna podziwu. Projektanci Givenchy postanowili stworzyć designerskie łańcuszki i w jednym akcesorium spletli wiele wielkich liter G. Dolce & Gabbana, pamiętając o warstwowości, która notabene nie zniknęła, mieszali w swoich produktach łańcuszki, koraliki i wiele innych elementów. Efekt był niezrozumiały, ale bardzo piękny.

Przy okazji. Masywne łańcuchy, które będą tak istotne tej wiosny, wcale nie muszą być metalowe. Mogą być one wykonane z plastiku, drewna lub innych materiałów. Wzorem Dolce & Gabbana, łańcuszki można uzupełnić mniejszymi dodatkami, takimi jak chokery czy krótkie naszyjniki. Harmonijne połączenie kilku elementów wokół szyi to absolutny must-have na wiosnę 2021.

Tylko to, co najważniejsze: 9 najmodniejszych wiosennych stylizacji i zestawień

Początkowo nie planowaliśmy rozmawiać o ubraniach, by nie wywoływać wśród czytelników ataku masowej konsumpcji. Ale wtedy przyszła nam do głowy prosta myśl: a gdyby tak modne ubrania potraktować inaczej? Nie jako rzecz jednodniowa, która w kolejnym sezonie straci na aktualności, ale jako ubranie, na które moda jest cykliczna. W końcu podstawowe elementy garderoby to tylko baza, fundament. Ale to prawie zawsze za mało, by stworzyć efektowny look.

Jeśli więc jesteś odpowiedzialną osobą i nie złomujesz ich dlatego, że nie ma ich już w telewizji, przyjrzyj się bliżej nadchodzącym wiosennym trendom w szafie. Zebraliśmy razem szybki przewodnik i mamy wbudowane kilka pomocnych porady z projektanci i stylistów. Bo wiedząc, jaka biżuteria będzie modna w 2021 rokuPonieważ kiedy wiesz, jaka biżuteria będzie modna w 2021 roku, musisz również wiedzieć, jak połączyć z nią swoje obecne akcesoria. Nie skończysz kupując wszystkie modne rzeczy na raz, jesteśmy pewni, że nie. Ale będziesz wybierać tylko te kawałki, których ci brakuje, abyś był szczęśliwy. A raczej na spektakularny, wiosenny look. Freudowskie przejęzyczenie, jak to się mówi.

 1. Alkoholowa koszulka plus jasne spodnie. Nawet brzmi interesująco, naprawdę. I wygląda jeszcze lepiej. Na razie uwierz nam na słowo. A już niedługo, kiedy wiosna wreszcie wywalczy sobie miejsce pod słońcem, będziecie mogli sprawdzić skuteczność tej kombinacji na własnym doświadczeniu. W tym przypadku ważne jest, aby pamiętać tylko o dwóch niuansach. Nawet jeśli koszulka nie jest "alkoholowa", w dźwiękowym zestawieniu powinna być podstawowa. Może to być top biały, czarny, szary lub nude. Jaskrawe kolory nie są mile widziane. Ale spodnie nie mogą być nudne, muszą mieć kolor, krój i fakturę. Prosta góra i skomplikowany dół - to równie idealny strój na każdą imprezę.
 2. Półprzezroczysta tunika maxi. Jeśli pamiętacie, powyżej pisaliśmy, że obecnie modne są tematy żeglarskie: klimat rejsu, bryza i takie tam... Przezroczysta tunika, która w zarysie przypomina suknię wieczorową, ale niesie ze sobą nieco inne znaczenie - jest obiektem garderoby z tej samej żeglarskiej opery. To, co pod nią założysz, zależy wyłącznie od Twojego poziomu odwagi i motywu przewodniego imprezy. Idealnie byłoby, gdyby był to zestaw będący czymś pomiędzy bielizną a kostiumem kąpielowym. Przynajmniej w ten sposób Ferretti i Piccioli pokazali swoje przezroczyste tuniki maxi. Ale w Twoim przypadku kokarda mogłaby być oparta na kombinacji jedwabiu - krótka lub do połowy uda.
 3. Płaszcz, który wygląda jak marzenie. Najwyraźniej miesiące spędzone w domowym zaciszu wpłynęły nie tylko na Ciebie i mnie (zwykłych śmiertelników), ale także na wielkich i potężnych (mówimy tu o projektantach znanych na całym świecie marek). Zainspirowani pościelą, w szybki i niekonwencjonalny sposób stworzyli niezwykłe, ale bardzo wygodne kolekcje. Kolekcje przypominają poduszki i koce. Prześcieradła zamieniają się w modne peleryny, syntetyczne koce w luźne wiosenne kurtki puchowe, a z miniaturowych poduszek Jacquemus można stworzyć oryginalne okrycia wierzchnie.
 4. Biustonosz, którego nie da się ukryć. Przyzwyczailiśmy się do tego, że bieliznę trzeba chować pod siedmioma zamkami. Jednak wiosenna moda nadchodzącego sezonu zdaje się wskazywać na coś zupełnie przeciwnego. Dopiero co znosiłyśmy przezroczyste tuniki maxi, przez które prześwituje wszystko i wszędzie, a już projektanci podsunęli nam kolejny uwodzicielski pomysł: biustonosze, które wyłaniają się spod ubrań. Domy mody. Versace и Dolce & Gabbana nalegać na nieukrywane używanie bielizny. I nie tylko każda część gorsetu powinna wyglądać na zewnątrz w modnej wiosennej stylizacji, ale również bardzo pożądane jest, aby kolor gorsetu kontrastował z kolorem gorsetu. Bardzo pożądane jest również, aby kolor gorsetu kontrastował z kolorem głównej stylizacji.
 5. Sztuka uzdrawiania. Jeśli nie wiesz, jak wygląda pielęgniarka referencyjna w mundurze, możesz chcieć sprawdzić Nurse Ratched. Ta wiedza przyda Ci się przynajmniej po to, abyś mogła skompletować modną kokardę na nadchodzącą wiosnę. Puchaty kołnierzyk, biała plisowana sukienka i płaszcz z szerokimi ramionami to mniej więcej to, jak wyglądali lekarze kilkadziesiąt lat temu i mniej więcej to, jak będzie wyglądała modna pani za kilka tygodni, kiedy śnieg całkowicie stopnieje.
 6. Modowy eskapizm. Termin "eskapizm" nabiera ostatnio szczególnych znaczeń. Powodem tego jest pandemia, która rozproszyła nas po mieszkaniach i otoczyła płotem odpowiedzialności za nasze zdrowie - i zdrowie tych, którzy nas otaczają. Nic więc dziwnego, że projektanci przygotowując wiosenne kolekcje starają się uciec jak najdalej od codziennej rutyny, w której wszyscy jesteśmy zanurzeni od tak dawna. Nasze recenzje pokazy mody sugerują, że najbardziej najpopularniejsze najpopularniejszymi kolorami wiosny w 2021 roku będą wszystkie odcienie różu, od delikatnych i subtelnych, jak na przykład Chaneldo malinowego marshmallow jak przy Chloé.
 7. Nadmiar pasków. Nadmiar pasków jest logiczną kontynuacją tęsknoty za końcem lat 90-tych, które przecież nie zaczęły się wczoraj. Dopiero stopniowo przeniosła się na sezon wiosenno-letni 2021 roku, uzupełniając listę trendów w garderobie o wymóg noszenia ubrań z dużą ilością cienkich pasków. Ostatniego lata ramiączka były obecne tylko na sukienkach. Teraz, dzięki pewnym nostalgicznym projektantom, są one praktycznie wszechobecne. W tym na brzuchu.
 8. W sportowy, uroczysty sposób. Na początku drugiej dekady XXI wieku na połączenie eleganckiej bluzki ze sportowymi spodniami mogła sobie pozwolić tylko gimnazjalistka, która miała fiz-rę jako ostatnią lekcję w planie i która kierowała się niechęcią do przebierania się przed wyjściem do domu. A teraz - wyobraź sobie! - To jedna z najmodniejszych kombinacji wiosny. Życie jest rzeczywiście nieprzewidywalne. Zimę, która upłynęła pod znakiem dresów, udało nam się, jak sądzę, przetrwać. Przed nami wiosna i lato, które upłyną pod znakiem sportowych spodni połączonych z sandałami na obcasie i koronkowymi, romantycznymi topami. Jeśli chcesz być na czasie, weź przykład z modnej uczennicy tysiąclecia: nie zmieniaj wszystkich ubrań po lekcji w-fu i zmień wygląd tylko w połowie.

Miniona zima pokazała, że nam wszystkim, niezależnie od koloru skóry i miejsca zamieszkania na Ziemi, rozpaczliwie brakuje słońca i witaminy C. Dlatego też dziewiątym i ostatnim trendem w naszym przewodniku jest pomarańczowa sukienka o długości podłogi. A im bardziej soczysty kolor tego elementu garderoby, tym jest on fajniejszy. Projektanci pozwolili na dostosowanie długości pomarańczowego stroju według własnego uznania. My jednak pozostajemy przy maxi: nie można mieć za dużo witamin, a tym bardziej słońca.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz