Top 5 wzorów kolczyków, z którymi gwiazdy Hollywood nie mogą się rozstać

Udostępnij

 • Kolczyki, które uwielbiają gwiazdy
  • Wybór Angeliny Jolie - diamentowe kolczyki z wisiorkiem
  • Wybór Jennifer Lopez: kolczyki Congo.
  • Wybór Emmy Watson: Podwójne kolczyki kulki.
  • Gigi Hadid wybrała futurystyczne srebrne kolczyki.
  • Miley Cyrus wybrała złote kolczyki z krzyżykiem.
 • Kolczyki nie są same: 10 ulubionych elementów innych gwiazd

"Wszyscy mamy swoje miejsca na świecie...". I to nie tylko miejsca, ale i rzeczy, z którymi nie zwykliśmy się rozstawać w prawdziwym życiu. Nosimy je wszędzie ze sobą nie tylko dlatego, że je kochamy, ale również dlatego, że wierzymy, że chronią nas przed złym spojrzeniem i zapewniają nam zdrową dawkę pewności siebie. Zazwyczaj to właśnie biżuteria i dodatki uzupełniają nasz wygląd i stają się czymś w rodzaju wizytówki. Ale dziś nie będziemy mówić o tobie i o mnie, ale o gwiazdach, na które patrzą boginie stylu ulicznego i najzwyklejsze dziewczyny. Tak, tak, bogaci i sławni też mają swoją ulubioną biżuterię. Jakie kolczyki noszą gwiazdy?? Jakie dodatki gwiazdy dobierają do swoich strojów i z jaką biżuterią starają się nie rozstawać? Sprawdźmy, co ciekawego!

Kolczyki, które uwielbiają gwiazdy

Kolczyki i pierścionki to najpopularniejsze elementy biżuterii nie tylko wśród celebrytów, ale również wśród zwykłych śmiertelników, w których żyłach płynie zwykła czerwona (nie niebieska!) krew. O pierścionkach na pewno porozmawiamy później, ale zabierzmy się za sprawdzanie kolczyków, które nie zdejmują selebs już teraz.

Wybór Angeliny Jolie: diamentowe kolczyki z zawieszką

Wybór strony kolczyki, gwiazdy Doborem kolczyków dla gwiazd rządzą rozmaite zasady oraz ich własne preferencje, które, jak można się domyślić, nigdy nie są identyczne. Wybór jednej z najbardziej znanych hollywoodzkich aktorek i filantropek jest w tym sensie więcej niż odkrywczy. Styl Jolie jest rozpoznawalny z daleka. Aktorka od dawna stawia na monochromatyczność i powściągliwość. Wszystkie jej spojrzenia cechuje powściągliwy arystokratyzm, którego zdaje się nie zamieniać na nic.

Diamentowe kolczyki z wisiorkiem (schludne, swobodne i wyrafinowane) są jednym z ulubionych elementów biżuterii Angeliny Jolie. Jedyną konkurencją dla tych kolczyków są diamentowe cipki, których używa również jako codziennych kolczyków. Obie pary wyglądają lakonicznie i bardzo kobieco. Angelina zdejmuje je bardzo rzadko. No, z wyjątkiem pojawienia się na czerwonym dywanie w dużych szmaragdowych kolczykach lub rzeźbiarskiej biżuterii z rzadkimi żółtymi diamentami.

Zapytaj stylistów Gold.ua: Jak nosić kolczyki z wisiorkiem?

Wybór strony kolczyki, gwiazdy zdecydowanie skonsultować się z ich stylistami. Osobista stylistka to przywilej każdej hollywoodzkiej gwiazdy. W przeciwieństwie do celebrytów, nie mamy osobistego stylisty. Ale jest ekspert Gold.ua, któremu można bezpiecznie zaufać w tych sprawach.

Kolczyki-wisiorki mogą być różne: małe, duże, rzeźbiarskie i masywne. Ale na potrzeby dzisiejszej rozmowy interesują nas te średnie, jak Angelina. Eksperci mody zalecają łączenie tych kolczyków z włosami, które są zebrane z tyłu głowy, czyli przynajmniej częściowo odsunięte od twarzy. W przeciwnym razie, nie będziesz w stanie pokazać piękna tego dodatku: loki ukryją go przed innymi, a kolczyki pozostaną w cieniu Twoich włosów.

Jeśli chodzi o kamienie do kolczyków z wisiorkiem: jeśli dziewczyna jest brunetką, może preferować jasne kamienie, które będą kontrastować z kolorem jej włosów; jeśli jest blondynką, będzie odwrotnie. Kamienie o głębokich, bogatych odcieniach podkreślą anielski wygląd blondynki. Przy wyborze metalu kieruj się tą samą logiką: jaśniejsze metale szlachetne (platyna, białe złoto, srebro) dla brunetek i coś bardziej żywego (różowe lub klasyczne żółte złoto, na przykład) dla blondynek.

Wybór Jennifer Lopez: kolczyki Congo

Mniej więcej od dwóch dekad - tyle lat latynoska piosenkarka i aktorka nosi swoje ulubione kolczyki w kształcie dużych kółek. (Trzeba tu powiedzieć, że takich kolczyków jest całkiem sporo w kolekcji celebrytki. Różnią się one zarówno pod względem średnicy, jak i konstrukcji. Dlatego mówiąc o kolczykach congo, które Jennifer uwielbia, używamy tego określenia jako obrazu zbiorowego). Celebrytki noszą kolczyki do sklepu, tańczą na scenie i błyszczą na czerwonych dywanach najbardziej kultowych i wielkich imprez. Pasują one latynoskiej piękności szalenie dobrze, więc jest mało prawdopodobne, aby kiedykolwiek rozważała zmianę swojej ulubionej biżuterii.

A dlaczego miałaby to robić, skoro congas od dawna jest klasykiem? Sprawdź listy gorących trendów biżuteryjnych z ostatnich kilku lat: każda taka lista zawiera okrągłe akcesoria, które wędrują z góry na dół i pozostają modne i istotne z sezonu na sezon.

Zapytaj stylistów Gold.ua: jak nosić kolczyki z kongo

Kolczyki z pierścionkami to prawdziwa klasyka. Błędem byłoby jednak sądzić, że klasyka pasuje absolutnie każdemu. Wcale nie. Klasyczna biżuteria i do wyboru, i do noszenia bardzo starannie. W przeciwnym razie, zamiast efektu wow, możesz doznać miażdżącego fiaska. W tym przypadku do grupy ryzyka należą posiadaczki pulchnych policzków: kolczyki stożkowe o średniej i dużej średnicy optycznie powiększają policzki, a to raczej nie jest efekt, który dziewczyny chcą osiągnąć. Dlatego też młode panie o pyzatym wyglądzie, które nie są gotowe zrezygnować z noszenia congas i które za wszelką cenę chcą wyglądać jak J-Lo, preferują kolczyki o bardziej niezwykłym wzornictwie. Przykładem może być biżuteria, w której każdy pierścionek składa się z kilku kółek umieszczonych pod kątem względem siebie.

Panie o kręconych włosach powinny unikać kolczyków z wisiorkami. (Tak się składa, że w arsenale biżuterii latynoskiego wykonawcy jest ich całkiem sporo). Połączenie kręconych loków i congas z wisiorkami nie ma żadnych wizualnych wad. Istnieje jednak realne ryzyko, że włosy mogą zaplątać się w zawieszki i stać się niemożliwe do rozplątania.

Właścicielki wąskich i szczupłych twarzy, które chcą wyglądaćStyliści Gold.ua nie zalecają, aby wyglądać jak Jennifer Lopez z cienkimi kongami o dużej średnicy. Lepiej jest dać pierwszeństwo szerokiemu modelowi o średniej średnicy. Pozwoli Ci to zrównoważyć osobliwości budowy czaszki. Jeśli nigdy nie nosiłaś konga o średniej lub dużej średnicy i nie wiesz, do jakich ubrań pasuje, możesz śmiało podpatrzeć, jak robi to J.Lo - i wziąć z niej przykład. Biżuterię łączy z niskim kokiem, wysokim kucykiem związanym na karku i luźnymi lokami, które opadają na ramiona niczym pszeniczny wodospad.

Wybór Emmy Watson: kolczyki z podwójnym balonem

Nasza ulubiona Hermiona Granger z Harry'ego Pottera, aka Emma Watson (to znaczy na odwrót: najpierw Emma, a potem Hermiona, ale kto by się tym przejmował!) uwielbia kolczyki Mise en Dior. Ta para jest wymowną ilustracją frazeologizmu, który mówi, że wszystkie rzeczy są genialnie proste. Większa kula z tyłu, mniejsza kula z przodu - i niesamowite kolczyki, uderzające w swojej prostocie i wyrafinowaniu, gotowe by dopełnić Twój wieczór. . A może na co dzień. To zależy od ciebie.

Kolczyki od Dior z pewnością stałyby się popularne same z siebie. Ale zakochując się w nich, młoda hollywoodzka aktorka nieświadomie zwiększyła sprzedaż tego konkretnego modelu kilkaset, a może nawet tysiące razy. Podwójne kolczyki z balonami kilka lat temu zawładnęły całą planetą. I jak sam rozumiesz, można je było dostać nie tylko w sklepach jubilerskich, ale nawet w przejściach podziemnych - oczywiście dostosowane do odpowiedniej jakości.

Zapytaj stylistów Gold.ua: Jak nosić kolczyki z podwójnym balonem.

W dowolny sposób! To prawdziwie uniwersalny model, który uzupełni zarówno koktajlową sukienkę, jak i jeansy z białą koszulą i primaaprilisowymi oxfordami na nogach, jak i maxi sukienkę na czerwony dywan, czy lejącą się letnią, krótką sundress. Jedyną rzeczą, do której te kolczyki nie pasują jest strój sportowy. Choć zwolennicy eklektyzmu, który króluje w modzie od kilku sezonów z rzędu, teraz zapewne będą starali się udowodnić, że jest odwrotnie.

Tylko dziewczyny o księżycowej twarzy powinny powstrzymać się od noszenia podwójnych kolczyków z kulkami. Dla nich, niestety, ten model zupełnie nie pasuje do tego słowa. Ale wszystkie inne kolczyki celebrytek z tej listy będą wyglądały świetnie na dziewczynach o księżycowej twarzy.

Wybór Gigi Hadid: futurystyczne srebrne kolczyki

Coco Chanel była przekonana, że diamenty są dla starszych kobiet. W tym sensie, że drogie kamienie dodają kobiecie nie tylko statusu, ale i lat. Z tego powodu, zdaniem wielkiej Coco, przedstawicielka płci pięknej wygląda na "cięższą" (w sensie nasycenia obrazu) i starszą. Słynna modelka Gigi Hadid, jak się wydaje, w pełni zgadza się z guru mody, więc daje pierwszeństwo wyłącznie srebrnym i przezroczystym kamieniom, które wizualnie przypominają diamenty, ale różnią się od szlifowanych diamentów swoją ceną (kryształy Kryształy Swarovskiego, cyrkonie sześcienne itp.).

Ulubione kolczyki Gigi to zestaw od marki Baublebar Seirta. Często pokazuje się publicznie w futurystycznych i niezwykłych kolczykach, które uzupełnia zaczesanymi do tyłu rozpuszczonymi włosami i stylowymi okularami przeciwsłonecznymi. Niektórzy mogą skrytykować modelkę za noszenie rażąco wieczorowych kolczyków do casualowej stylizacji. Ale jest mało prawdopodobne, że punkt widzenia Gigi się zmieni. Jak mówi przysłowie, pies szczeka, a karawana jedzie.

Zapytaj stylistów Gold.ua: Jak nosić futurystyczne kolczyki

Długie futurystyczne kolczyki, jak te Gigi, według projektantów i stylistów, są bardzo kapryśne w codziennych stylizacjach. Istnieją tylko dwa wyjątki. Pierwsze z nich to ściśle lakoniczne stroje. A to oznacza, że kolczyki, jak u Gigi Hadid, można śmiało łączyć z biurowymi stylizacjami. Zwłaszcza, jeśli w pracy obowiązuje ścisły dress code. Drugim wyjątkiem są minimalistyczne ubrania z szerokimi lub puchatymi rękawami. Przykładem może być bluzka w pastelowych kolorach z rękawami z krochmalonej organzy.

Styliści mają jednak wiele granic i zasad, do których życie nie zawsze pasuje. A przykład Gigi pokazuje, że futurystyczne kolczyki mogą wyglądać świetnie również w najbardziej swobodnych strojach. Ponadto, podlegają one zaleceniom noszenia długich kolczyków:

 1. Najlepszą fryzurą do długich kolczyków są włosy upięte (przynajmniej tak, by kolczyki nie zaplątały się w loki, a co najwyżej tak, by loki nie zasłaniały biżuterii przed otoczeniem);
 2. Kolory ubrań powinny kontrastować z kolczykami, a przynajmniej nie powinny być w tym samym kolorze co metal, aby biżuteria mogła się wyróżniać;
 3. Diamentowe długie kolczyki to świetny wybór na wieczorne imprezy i do niskich dekoltów;
 4. Szmaragdowe długie kolczyki świetnie sprawdzają się w casualowych i wieczorowych kreacjach, podkreślając odkryte ramiona i ubrania z półprzezroczystymi topami;
 5. Długie kolczyki z bursztynem to najlepsza rzecz, jaką można wymyślić dla kobiet o kasztanowych włosach;
 6. Modele z cyrkoniami sześciennymi są uważane za najbardziej uniwersalne: są idealne do noszenia na co dzień, ale nadal trzeba je zdejmować na noc (aby nie uległy deformacji).

Kolczyki takie jak Gigi są idealne zarówno dla dziewczyn o twarzy owalnej (wszystko im pasuje), jak i dla kobiet o twarzy kwadratowej. Natomiast panie o okrągłej twarzy i panie o twarzy prostokątnej lepiej powstrzymać się od kolczyków w kształcie kolców. Zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku warto wybrać bardziej geometryczne rozwiązanie. Na przykład model w formie trójkąta (nawet jeśli jest bardzo wąski), rombu lub trapezu. To znaczy biżuteria, której góra jest węższa od dołu.

Wybrany przez Miley Cyrus: złote kolczyki krzyżyki

O buntowniczej naturze amerykańskiej piosenkarki i aktorki nie słyszał leniwy. Podobnie jak jej ulubione kolczyki, wykonane ze złota i inkrustowane małymi diamencikami. Celebrytka uwielbia styl punk rockowy. Dlatego też jej ulubione kolczyki z wisiorkami i krzyżykami kołyszącymi się w rytm jej chodu są wykonane właśnie w tym stylu.

Zapytaj stylistów Gold.ua: jak nosić kolczyki z krzyżykiem

Jeśli takie kolczyki nie obrażają Twoich zmysłów jako osoby religijnej, koniecznie je załóż. Są jasne, a jednocześnie zwięzłe. Elegancki, ale minimalistyczny. W połączeniu z lejącymi się sukienkami z materiału sprawią, że Twój wygląd będzie bardziej kobiecy i zwiewny. A w połączeniu z flanelową koszulą w kratę i dżinsami sprawią, że staniesz się królową rocka każdego wieczoru.

Kolczyki celebrytekKolczyki, które wybierają do noszenia na co dzień, nie zawsze pasują do swobodnego, casualowego stylu mężczyzny. Ale taki model jak Miley Cyrus pasowałby każdej z nas. Gdyby biżuteria była większa i masywniejsza, zdecydowanie powiedzielibyśmy, że jest to opcja na wyjście po zachodzie słońca. Ale noś ją rano, po południu lub wieczorem - lakoniczny model na to pozwala.

O dziwo, kolczyki, takie jak nosi Miley Cyrus, świetnie komponują się zarówno z sukniami wieczorowymi o długości maxi, jak i z tak popularnymi dziś prymitywnymi garniturami. Ciemne spodnie z rozszerzanymi nogawkami, marynarka z szerokimi ramionami, kolczyki z krzyżykami i koronkowy biustonosz pod marynarką - nic nie może być bardziej uwodzicielskie i eleganckie niż to, wydaje nam się. Między innymi, kolczyki krzyżyki doskonale pasują do każdej klubowej stylizacji. Nawet w krótkiej sukience, która przez kilka lat była zakazana, a dziś znów jest na modowym Olimpie. Trzeba przyznać, że biżuteria zwieńczona jednym z najpopularniejszych symboli religijnych jest dość nietrywialna dla codziennego życia. Jeśli jednak nie masz nic przeciwko temu i nie jesteś przyzwyczajona do reagowania na uprzedzenia innych, kolczyki krzyżyki, takie jak ulubione egzemplarze Miley Cyrus, mogą być godnym dodatkiem do Twojej codziennej kolekcji biżuterii, wstępnie zatytułowanej "For Every Occasion".

Nie tylko kolczyki: 10 innych ulubionych elementów biżuterii gwiazd

Kolczyki celebrytek - Nie są to jedyne elementy biżuterii warte naszej uwagi. w zakresie objętym niniejszym artykułem. А Bohemian stylJak wiesz, styl bohemy jest zbyt różnorodny, aby ograniczać się do biżuterii do uszu. Oprócz celebrytów, których wymieniliśmy w poprzedniej części, są setki innych. A oni, jak można się domyślić, mają swoją ulubioną biżuterię. Nie tak jak Jolie czy Emma Watson. I niekoniecznie kolczyki.

 1. Cristiano Ronaldo. Pomyślałyśmy, że dlaczego tym razem nie zacząć od mężczyzn. W końcu mężczyźni, zwłaszcza celebryci, też dość często noszą biżuterię. Doskonałym tego przykładem jest legendarny piłkarz z przekłutymi uszami, Cristiano Ronaldo. Kolczyki w arsenale jednego z najsłynniejszych sportowców na świecie to całkiem sporo. Jednak najbardziej lubiane są cipki w kształcie krążków, które inkrustowane są cyrkoniami sześciennymi. Jak widać, Cristiano jest wolny od uprzedzeń. Mając miliony, po cichu nosi w uszach niedrogie kryształy wyhodowane w laboratorium i nie uważa, że kolczyki są przywilejem płci pięknej.
 2. David Beckham. Styl tego piłkarza jest podporządkowany wielu osobom. I to nie tylko zwykłych mężczyzn, ale także celebrytów. David zawsze wygląda jak model. I nie ma znaczenia, gdzie dokładnie został przyłapany przez paparazzi: w drodze z dziećmi z supermarketu czy na czerwonym dywanie obok pięknej żony, która sama ma tytuł ikony stylu. David nosi sparowane kolczyki (choć zdarza mu się występować publicznie z lewym i prawym kolczykiem). Do wyboru są brylantowe puzderka z dużymi kamieniami.
 3. Vanessa Hudgens. Hollywood aktorka i piosenkarka stała się miłośniczką kolczyków. Doceniała zalety tej biżuterii na długo zanim stała się ona popularna. Dlatego ma pełne prawo nosić je tak, jakby to ona wyznaczała trendy. . Ten osąd może nie jest w 100% prawdziwy, ale mało kto zaprzeczy, że Vanessa nieświadomie przyczyniła się do popularyzacji kajdanek. A dokładniej, nie ręka, ale ucho. Nawet dwa.
 4. Lindsay Lohan. Znana jest nie tylko jako hollywoodzka aktorka, ale także jako znana gwiazdorska buntowniczka, która jakiś czas temu wywoływała skandal za skandalem. Poza tym Lindsay znana jest z zamiłowania do srebrnego łańcuszka, którego prawie nigdy nie zdejmuje. Na większości zdjęć paparazzi, naszyjnik zdobi szyję celebrytki.
 5. Jessica Alba. Jej miłością jest naszyjnik w stylu vintageNaszyjnik, który został wykonany przez House of Lavande w latach 60-tych. Jessica tak bardzo kocha ten vintage'owy dodatek, że czasami nie chce go zdjąć nawet na pokazie mody na czerwonym dywanie. Nie ma to jednak sensu, gdyż wykwintny naszyjnik zaskakująco efektownie komponuje się z wieczorowymi toaletkami celebrytki.
 6. Mariah Carey. W jednym z naszych materiałów pisaliśmy już o ulubionym elemencie biżuterii divy muzyki pop. I jeśli pamiętacie, był to pierścionek z ogromnym diamentem, który piosenkarka dostała od swojego męża. Tym razem w górnej części znajdował się inny pierścień - prostszy. Wykonana jest ze srebra i inkrustowana brylantami, z których przód dodatku stanowi motyl.
 7. Jessica Biel. Gwiazdy, które mogą sobie pozwolić na noszenie najdroższych kamieni na świecie, często stawiają na niedrogie metale szlachetne. Na przykład srebro. Jessica Biel solidaryzuje się z Mariah Carey, która obok diamentów i platyny dość często chodzi po wybiegach z srebrnym pierścionkiem na ręku. Amerykańska aktorka, modelka i piosenkarka również ma swoją ulubioną srebrną biżuterię. To delikatny łańcuszek, który wpadł jej w ręce w 2016 roku po jednym z pokazów biżuterii, a który artystka stara się mieć na sobie jak najczęściej. Wierzy, że ten prosty dodatek nie tylko ją zdobi, ale także chroni przed negatywnymi czynnikami, które ją otaczają.
 8. Gwyneth Paltrow. Najsłynniejsza np-nici Hollywood (z PP - właściwe jedzenie) i gozhebnitsa (z ZOH - zdrowy styl życia) nagle, dla wielu, zakochała się w bardzo futurystycznym akcesorium. Mowa o bransoletce marki Cynthia Rowley, którą aktorka nosi już od kilku lat z rzędu, prawie nigdy jej nie zdejmując.
 9. Victoria Beckham. Męża byłej "Pepper" wymieniamy jako jednego z pierwszych w tym topie. Ale jego żona, szczerze mówiąc, też nie jest zbyt daleko za nim. Victoria jest w pewnym sensie trendsetterką w modzie świeckiej. Jej stylizacje są wyrafinowane, ale proste i czytelne dla fanów jej ulicznego stylu, którzy chętnie reinterpretują je na swój własny sposób. Najnowszym ulubionym elementem biżuterii żony słynnego piłkarza jest złoty pierścionek z dużym, prostokątnym, fantazyjnym diamentem od Diora. Po sprzedaniu pierścionka, można łatwo kupić mieszkanie w centrum Kijowa. Hej, niech ktoś da to hollywoodzkiej gwieździe, na wypadek gdyby od dawna marzyła o nieruchomości w stolicy Ukrainy!
 10. Kate Middleton. Fakt, że żona księcia Harry'ego prawie nigdy nie zdejmuje pierścionka z szafirem, który odziedziczyła po księżnej Dianie, jest powszechnie znany. Ale fakt, że prawie zawsze nosi złotą bransoletkę z wisiorkiem razem z pierścionkiem jest powszechnie znany. Bransoleta wykonana jest z dużych ogniw o splocie anchor. Nic nadzwyczajnego, mówisz, takie bransoletki w każdym sklepie jubilerskim staw. Taką - ale nie taką, twierdzimy. Projektowanie bransoletek jest rzeczywiście dość banalne. Ale wisiorek, który zdobi ten dodatek, jest jedyny w swoim rodzaju. Został on wykonany specjalnie dla Kate na zamówienie księżnej Kornwalii. W rzeczywistości to Camilla, teściowa Kate, była dawczynią biżuterii. I według wszelkich pozorów wybrała synowej biżuterię w sposób jednoznaczny, trafiający w samo serce.

Oczywiście, ty i ja jesteśmy dalecy od Hollywood. I sklep Gold.ua, choć jest to największy megamarket jubilerski w kraju, ale oczywiście nie znajduje się na Piątej Alei, a nie na 57 ulicy w Nowym Jorku. Jednak wszystkie te fakty w żaden sposób nie ograniczają Ukraińców w wyborze biżuteryjnych dodatków podobnych do ulubionej biżuterii celebrytów. W katalogu Gold.ua można łatwo znaleźć wiele modeli, które będą wizualnie identyczne z ulubionymi kolczykami Emmy Watson lub bransoletką Kate Middleton. No, albo prawie identycznie: masz przecież coś, co odróżnia Cię od krzykliwych supergwiazd!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz