Kamienie dla Leo

Udostępnij

Wierzyć lub nie wierzyć w astrologię to coś, o czym każdy decyduje sam. Ale czasami w głębi umysłu, nawet najbardziej zatwardziały sceptyk pomyśli: "A jeśli coś w tym jest? Nie będziemy się spierać za lub przeciw horoskopom, ale powiemy Ci, jakie kamienie wybrać dla znaku zodiaku Leo.

Na pewno dowiesz się czegoś nowego o tych pięknych tworach natury, które mogą również upiększyć Twoje życie. A może pomożemy Ci wybrać kamień, który przyniesie Ci szczęście i stanie się Twoim talizmanem na szczęście.

Diament

Kluczowym kamieniem dla Leo jest, oczywiście, król kamieni, diament. Lwy uwielbiają być w centrum uwagi. I nie obwiniaj ich za to, że są samolubni! W końcu, z pewną dozą próżności, są oni niezwykle hojnymi i troskliwymi ludźmi. Oni po prostu potrzebują uwagi i podziwu, bez którego się obijają.

Diament daje Leo bogactwo i poczucie wyższości, bycia wybranym: wszystko, bez czego ich życie jest nie do pomyślenia. Mówi się, że dodaje Leo odwagi, ponieważ potrzebuje jej do bardziej śmiałych czynów. Jest najsilniejszym talizmanem przeciwko urazom i niebezpieczeństwom, dlatego powinien być noszony tak często, jak to tylko możliwe.

Emerald

Ten piękny kamień uspokaja i wycisza ognistą energię znaku ognia. Uporczywe wewnętrzne namiętności mogą często powodować uczucie wyczerpania i zmęczenia. Emerald uczy je, jak się zrelaksować i doświadczyć harmonii, nawet gdy są nietypowo bezczynne.

Żywy, przyciągający wzrok kamień o zniewalającej grze świateł, która hipnotycznie przyciąga wzrok i przywraca spokój ducha zagubiony w codziennym wirze aktywności. Warto nosić ten kamień, kiedy jesteś w zamieszaniu, przeżywasz kryzys lub szukasz siebie.

Topaz

Ten kamień słoneczny odzwierciedla istotę znaku ognia, jego duszę i aspiracje. Równie promienny i potężny, niesie w sobie esencję ciepła i pewności siebie. Topaz jest również powiedzieć, aby przynieść szczęście i bogactwo, co jest szczególnie ważne dla Leo.

Topaz może również pomóc tym, którzy marzą o posiadaniu dzieci: daje kobietom płodność. Mężczyźni otrzymują od kamienia równie cenny dar - zdolność do podejmowania mądrych decyzji. Podobnie jak szmaragd, będzie uspokajać pasję i ognistą energię w Leo, uspokajając i kojąc jego użytkownika.

Ametyst

Piękny kamień o niezwykłej głębi koloru. Chociaż niektórzy astrologowie nie zalecają tego zasadniczo "wodnistego" kamienia dla Lwa, jest kilka niuansów. Na przykład, daje to tak bardzo potrzebny spokój przedstawicielom znaku.

Dla kobiet z Leo, ten kamień przyda się w chwilach zwątpienia i udręki. Pomoże to znaleźć właściwą odpowiedź, zrozumieć siebie i doprowadzi do dobrego samopoczucia i dobrobytu. Ponadto ametyst pomaga pokonać przeszkody na drodze do upragnionego celu, gdy wydaje się, że nie ma już sił.

Cytryn

Chociaż Lew jest zazwyczaj wesoły i pełen energii, często trapią go wewnętrzne niepokoje i wątpliwości. Jeśli nie zostaną one rozwiane, Lew może popaść w długą i długotrwałą depresję. I w tym stanie przedstawiciele tego znaku po prostu nie może stać!

Można tego uniknąć nosząc biżuterię z cytrynem, słonecznym kamieniem, który może rozproszyć wszystkie ponure myśli. Im więcej kolorowych rzeczy otacza Leo, tym łatwiej będzie znaleźć coś do uśmiechu o każdym nowym dniu.

Garnet

Uważany za jeden z najpotężniejszych amuletów dla Leo. Wzmacnia ich hart ducha i optymizm, chroniąc przed przygnębieniem, rezygnacją i zwątpieniem w siebie. Kamień dodatkowo podkreśla charyzmę Lwów, dając im tę słodką moc nad tymi, którzy są wokół nich. Samo poczucie, że jest się ważnym dla innych, może wyciągnąć Leona z najgłębszej depresji.

Ale moc granatu na tym się nie kończy. To pomaga zrozumieć ludzi, a przecież Lew tak często otoczony jest pochlebcami, którzy nie wnoszą w życie nic dobrego. Dla tych, którzy jeszcze nie znaleźli swojej ukochanej, ale marzą o silnym i trwałym związku pełnym pasji i miłości, ten kamień będzie również niezawodnym przewodnikiem.

Peridot

Perydot znany jest również jako chryzolit. Jest to bardzo ważne dla Lions. Wszakże jeśli będzie on stale noszony w kolczykach, stanie się talizmanem rodzinnego szczęścia i uchroni dom przed wszelkimi niebezpieczeństwami naszego świata. Mężczyźni również odniosą z niego korzyści - jako niezawodny amulet w rozwoju kariery.

Jeśli są zakochani i chcą, aby tak pozostało, powinni kupić pierścionek z perydotem w parze. Przywiąże ich do siebie na wieczność i nie pozwoli zgasnąć ich miłości, nawet po wielu latach. Ogólnie rzecz biorąc, kamień ten chroni przed kradzieżą - zarówno rzeczy materialnych, jak i skarbów duchowych.

Kwarc dymny

Ludzie spod znaku ognia zawsze byli znani ze swoich zdolności umysłowych. Ich pragnienie wiedzy jest jednym z najcenniejszych darów, jakimi obdarzyły ich gwiazdy. Aby jeszcze bardziej go wzmocnić, wyostrzyć umysł, warto skorzystać z magicznych właściwości kwarcu dymnego.

Kupuj złotą biżuterię mądrze, pamiętaj, aby wziąć pod uwagę cechy kamieni, wybierając te, które pomogą Ci zdobyć i wzmocnić brakujące cechy.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz