Kamienie dla Gemini

Udostępnij

 • Co wiemy o Gemini
 • 10 najlepszych talizmanów z kamieni szlachetnych
  • Agat
  • Chryzopraz
  • Kryształ skalny
  • Opal
  • Perły
  • Onyx
  • Turkusowy
  • Kamień księżycowy
  • Aleksandryt
  • Ametyst
 • Top 5 cennych amuletów

Każdy znak zodiaku ma swój kamienny talizman, który nie tylko upiększa osobę noszącą, ale również chroni ją przed złymi mocami i złymi oczami. Umiejętnie dobrany przez naturę, można otrzymać miniaturowy klejnot, który będzie kumulował pozytywną energię i w chwilach moralnego wyczerpania nasyci nią noszącego. Dziś mówimy o Gemini lucky charms kamienie dla Gemini, najbardziej przygód i intelektualnie ewoluowały osobowości wśród wszystkich znaków zodiaku.

Co wiemy o Gemini

Gemini jest najbardziej komunikatywnym z wszystkich znanych nam znaków zodiaku. Osoba urodzona pod tym gwiazdozbiorem zodiaku, ma dowcip, duże poczucie humoru i to, co ludzie nazywają "wiszący język": Gemini jest trudny do argumentowania, a na słowo w kieszeni, nigdy nie iść, więc najlepsze słowne starcie z nimi nie spotkać.

Główną wadą przedstawicieli tego znaku zodiaku - powierzchowność. Nigdy nie widzą prawdy i z tego powodu cierpią: wybierają złą pracę, przyjaźnią się z niewłaściwymi ludźmi, nie dla tych, którzy się żenią i poślubiają niewłaściwych ludzi ... Ale z tymi facetami nigdy się nie nudzić. Wyjazd nad morze, tysiąc kilometrów od domu, z minimalnym dobytkiem spakowanym w plecak? Wybierasz się w góry, kupujesz ostatni bilet na pociąg? Nie ma problemu! Gemini błyskawicznie podejmują ważne decyzje i z łatwością zdejmują nogę z krzesła biurowego lub kanapy w domu.

10 najlepszych talizmanów Gemini

Talizmany Gemini stworzone przez naturę są dość zróżnicowane. Dlatego przedstawiciele znaku zodiaku, o którym mowa, mogą swobodnie wybierać klejnoty, w zależności od celów, do których dążą: aby przyciągnąć miłość, można wziąć jeden kamień, a do promowania kariery - zupełnie inny. Teraz zobaczmy, który z nich jest odpowiedni dla Ciebie i w jakich sytuacjach.

Agat

Agat jest najbardziej odpowiedni dla kobiet, to wcale nie jest męski kamień. Jest wizualnie lekki i romantyczny - tak jak dziewczyna, która będzie go nosić. Jeśli lubisz fantazjować, czytać Turgieniewa i Remarque'a, szalejąc o bezgranicznej miłości i marzeniach o rodzinie, to agat jest zdecydowanie Twoim kamieniem. Ludzie mówią, że agat jest w stanie pomóc tym, którzy ciągle się spóźniają: jeśli zdobędziesz biżuterię z tym kamieniem szlachetnym i będziesz ją nosić na nadgarstku lewej ręki, możesz w końcu naprawić swoje błędy w oczach tych, którzy muszą na Ciebie czekać przez cały czas. Agat przyciąga miłość do życia Gemini, uosabiając ich marzenia o rodzinie i dzieciach.

Chryzopraz

Chryzopraz jest uważany za najlepszy kamień szlachetny dla opiekuna domu. Jest również kategorycznie nieodpowiednia dla mężczyzn. Ma w sobie zbyt dużo kobiecej energii. Ten klejnot jest nieodpartą ochronę przed złym okiem i złe oko: nosić go na piersi, wiszące na gumowej koronki lub łańcucha, jeśli chcesz, że ludzka zazdrość będzie ominąć.

Kryształ skalny

Jeśli jesteś osobą, która ma skłonności do flirtowania, nie możesz się obejść bez biżuterii z kryształem górskim. Może to być biżuteryjny pierścionek z drogocenną wkładką lub ażurowe kolczyki. Ogólnie rzecz biorąc, wygląd kawałka nie jest w ogóle ważny. Ważne jest to, że klejnot, którym jest inkrustowany, pomoże Ci zracjonalizować swoją osobowość i sprowadzić ją do jakiegoś uporządkowanego mianownika. Nie wszyscy mężczyźni Gemini tego potrzebują, ale niektórzy Gemini tego potrzebują.

Opal

Opal jest kamieniem Gemini, które nieustannie dążą do harmonizacji swojego życia. Zawsze czegoś im brakuje, zawsze są z czegoś niezadowoleni i to właśnie z powodu tego ciągłego niezadowolenia nie potrafią cieszyć się życiem. Jeśli wszystko powyższe odnosi się do Ciebie, zdobądź sobie klejnot z opalem, a zobaczysz jak harmonijne i jasne staje się Twoje życie. I nie chodzi tu oczywiście o zmiany, które nastąpią, ale o kąt, w jakim zaczniesz postrzegać rzeczy.

Perły

Tym przedstawicielkom płci pięknej, które obawiają się kobiecej zazdrości - potężnej, a czasem zupełnie nieodpartej i niszczącej siły, warto kupić biżuterię z perłami na Gold.ua. Może to być naszyjnik z pereł lub pierścionek z pasjansem z elementem masy perłowej "w sercu".

Onyx

Onyx jest uważany za kamień urodzenia dla intelektualistów i ludzi intelektualnych poszukiwań. Taki talizman z pewnością przyda się podczas ważnych spotkań i negocjacji z inwestorami. Doda jej użytkownikowi pewności siebie i pomoże, odrzucając bibeloty i detale, skupić się na tym, co najważniejsze.

Turkusowy

Biżuteria turkusowa dla Gemini to amulet, który astrologowie zalecają zabierać ze sobą w długie podróże. A dodatkowo ten piękny klejnot stabilizuje trudne relacje z krewnymi, pomaga nawiązać więź krwi, ale czasem tak trudną.

Kamień księżycowy

Jeśli jesteś kreatywnym profesjonalistą, takim jak pisarz, aktor lub gitarzysta, upewnij się, że posiadasz kamień księżycowy. Noś go w kieszeni lub jako brelok do kluczy, aby nigdy nie zabrakło Ci inspiracji.

Aleksandryt

Aleksandryt przynosi sukces i sławę w życiu Gemini. Ale żeby tak się stało, musi być częścią pierścienia. Pierścień musi być noszony na środkowym palcu prawej ręki. W przeciwnym razie, według astrologów, minerał nie będzie "działał".

Ametyst .

Ci, którzy mają problemy z porozumiewaniem się z ludźmi, potrzebują ametystu. Mówi się, że połączenie kamienia szlachetnego i srebra czyni cuda: osoba nosząca ten kamień staje się bardziej pewna siebie, zrelaksowana i jaśniejsza pod względem osobowości.

Top 5 cennych amuletów

Amulety Gemini powinny być związane albo z cechami charakteru przedstawicieli tego znaku zodiaku, albo z żywiołem, w którym się urodzili.

 1. Pióro jest lekkim i zwiewnym elementem wskazującym na związek znaku zodiaku z elementem Powietrza. Jest symbolem wolności Gemini i ich nieustannego pragnienia wyrwania się z kajdan rutyny i szarej codzienności.
 2. Klucz jest miniaturowym talizmanem, który pomaga znaleźć podejście do każdego, kogo Gemini spotka w swoim życiu.
 3. Wąż - amulet intelektualisty. Wąż jest jednym z najstarszych symboli ludzkiej mądrości i jasności umysłu, jeśli nie wiecznym.
 4. Maska jest przedmiotem, który reprezentuje omawiany znak zodiaku. Gemini często chowają się za maskami, odgrywając rolę. A tym, którzy ich otaczają, trudno jest zrozumieć, czy jest to ich własna rola, czy czyjaś. Aby oczyścić się z tabliczki aktorstwa, astrologowie zalecają uciec się do pomocy amuletu w postaci maski. Srebrny lub złoty element biżuterii pomoże zrównoważyć osobowość Gemini nie tylko w oczach innych, ale także w ich własnych.
 5. Gałązka lawendy - symbol spokoju życia, łatwości bycia i wypoczynku, którego często wybrednej Gemini brakuje.

I na koniec jeszcze kilka "cennych" sekretów. Akwamaryn jest przeciwwskazany dla Gemini. Sprawia, że osoba nosząca go jest bardziej roztargniona i zapominalska. Osoby noszące biżuterię z diamentami (nie mylić z brylantami!) często skarżą się na złe samopoczucie i bóle głowy. A ci, którzy wybrali rubinową biżuterię, często cierpią z powodu rozdmuchanego ego, co uniemożliwia Gemini rozwój i wzrost duchowy.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz